Laptop szervizünkben vállaljuk Asus laptopok, notebookok, netbookok garancia időn túli javítását.
Ha Asus notebookod meghibásodott, természetes, ha olyan vecsési laptopszervizt keresel, ahol rövid időn belül, megbízhatóan orvosolják a problémát, így az nem jelentkezik újra, amikor hazaérve bekapcsolod a készüléket.
Elhozhatod hozzánk Asus notebookodat, ha leejtetted és eltört a kijelzője vagy a burkolata, ha működés közben kikapcsol, vibrál vagy elsötétedik a kép, vagy bármilyen egyéb problémát észlelsz. A mottónk, hogy „amit meg lehet javítani, azt mi meg is javítjuk”: és ehhez olyannyira ragaszkodunk, hogy ha nem tudjuk rendbe hozni Asus notebookodat, egy fillért sem kérünk a javításért akkor sem, ha több munkaóránk benne is van.
Ha a munkaidőd nem engedi meg, hogy a szervizbe utazgass, illetve messze vagyunk a lakhelyedtől, igénybe veheted háztól házig szolgáltatásunkat is. Mindössze 2500 forintért bárhova elmegyünk meghibásodott Asus notebookodért, a szervizünkben megjavítjuk, majd visszavisszük hozzád.
Ha minél hamarabb szeretnéd ismét használatba venni Asus laptopodat, hozd el szervizünkbe, és orvosoljuk a problémáját!
Asus laptopok esetén álltalánoságban a burkolatok egy egy sorozatot leszámítva jónak tekinthetőek. Billentyűzetekkel gyakrabban szokott probléma lenni, ilyenkor külsérelmi nyomra utaló jelet nem találunk (nem folyadék ömlött rá vagy hasonló, de mégis meghibásodik)
Egyes sorozattoknál (2012) a c burkolaton keresztül – ami a billentyűzetet tartja – sok kábelt vezetnek át. Konstrukciós hibák miatt ezek meg is tudnak sérülni – akár szerelés közben is.
Egyes sorozatoknál a tápcsatlakozó hiba elég gyakori, ami alaplaphibához is vezethet. Egy rézlap szokott benne kettétörni és ilyenkor a laptop töltő fejét mozgatják a tápcsatlakozóban ami hol tölt, hol nem. Viszont mivel a tápcsatlakozó az alaplapra van forrasztva nem ritka, hogy ilyen mozgatásoknál a nyáklap is sérül. Ez foliaközi zárlathoz vezethet, ilyenkor füstöl is álltalában a készülék, ami nem jó jel.
Sajnos, ha ezt a szintet elértük megeshet, hogy már nem javítható az alaplap, ezért is érdemes kerülni ilyenkor a tápcsatlakozó erőltetését töltéshez.